قوانین و مقررات یدک تایر

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات یدک تایر به دقت ملاحظه فرمایید:

1.  ورود کاربران به وب سایت یدک تایر هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای اگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها و خدمات یدک تایر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.
2.  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های یدک تایر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباٌ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
3.  در هنگام خرید کالا و خدمات در انتخاب محصول دقت فرمایید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع یا تعویض نخواهد شد.
4.  خدمات پس از فروش و گارانتی بر عهده شرکتهای تولید کننده و وارد کننده کالا می باشد. فروشگاه اینترنتی یدک تایر در قبال خدمات پس از فروش و گارانتی کالاها مسئولیتی را تقبل نمیکند.
5.  کلیه هزینه های ارسال از محل استقرار فروشگاه اینترنتی یدک تایر تا محل تحویل کالا به دست مشتری به عهده خریدار خواهد بود.
6.  فروشگاه اینترنتی یدک تایر به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمناٌ متعهد است از حریم خصوصی کاربران محافظت نماید.
7.  در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت یدک تایر، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه اینترنتی یدک تایر محفوظ است. یدک تایر در اسرع وقت وجه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید.
8.  کاربرانی که جهت خرید کالا از درگاه پرداخت آنلاین استفاده می نمایند به این نکته دقت داشته باشند، به دلیل نوسانات شدید قیمت یا عدم موجودی کالا پس از سفارش وجه پرداختی آنان طی 72 ساعت کاری به حساب آنها عودت داده خواهد شد. لذا فروشگاه اینترنتی یدک تایر هیچ گونه مسئولیتی را در این خصوص که عودت پول کم تر از زمان تعیین شده باشد را متقبل نخواهد شد.
9. سیاست نگهداشت اطلاعات و حریم شخصی کاربران در یدک تایر بدین صورت می باشد که با ثبت نام در یدک تایر مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. پس از ورود به سایت٬ به عنوان کاربر یدک تایر شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما و میزان خرید و نوع کالای خریداری شده تحت هیچ شرایطی به هیچ ارگانی یا شخصی داده نخواهد شد. لذا فروشگاه اینترنتی یدک تایر این اطمینان را به شما می دهد که تمامی اطلاعات شخصی شما به صورت امانت نزد ما خواهد بود.